Import riadkov do ELO

V priebehu jesene sme intenzívne pracovali na príprave novej funkcionality – import riadkov do evidenčných listov odpadu (ELO), ktorú sme dnes nasadili do aplikácie.

Import umožňuje pridať naraz veľké množstvo záznamov (riadkov) do ELO a to jednoducho pomocou excelovskej šablóny. Funkcionalita ušetrí množstvo času najmä používateľom s väčším počtom prevádzok (napr. COOP, obchodné siete a reťazce) alebo konzultantom s väčším počtom klientov.

Import riadkov do ELO | Jesenné novinky | EnviSys.sk

Stačí, ak si údaje od vašich odberateľov resp. dodávateľov odpadu prekopírujete do excelovskej šablóny, ktorú nájdete v aplikácii, upravíte podľa požadovanej štruktúry a vložíte do aplikácie. Riadky môžete naimportovať do viacerých prevádzok vašej organizácie ako aj do viacerých ELO naraz. A ak sa vám niečo nepodarí, nemusíte sa báť! Import viete vymazať na 1 klik a údaje v ELO tak vrátiť do pôvodného stavu pred importom.

Funkciu Import nájdete v pravom hornom menu aplikácie.

Moje bonusy

V časti Moje bonusy sme pridali novú zľavu od spoločnosti MEVA do výšky 15 % na nákup výrobkov pre odpadové hospodárstvo (nádoby, vrecia, kontajnery a i.) ale aj prostriedkov na protihavarijné zabezpečenie (sorbenty, havarijné sady, záchytné vane a i.), BOZP a OPP či vybavenie skladov a dielní.

Veríme, že sa vám zíde.

Konferencia APEL 2023

Ako mediálny partner vás aj tento rok pozývame na konferenciu APEL 2023, ktorej 7. ročník sa uskutoční dňa 7. 12. 2023 v Hoteli Crowne Plaza Bratislava ako aj online.

Program konferencie už tradične zahŕňa ucelený prehľad legislatívnych zmien v oblasti životného prostredia za rok 2023, ako aj informácie o legislatívnych zámeroch MŽP SR na rok 2024. V tomto roku je konferencia spojená aj s workshopom k novej stavebnej legislatíve, ktorý je organizovaný v spolupráci s Úradom pre územné plánovanie a výstavbu SR a prinesie aktuálne informácie, ako aj prípadové štúdie a priestor na otázky a odpovede.

Viac informácií a prihlášku nájdete na webe konferencie APEL 2023.